O Fundacji

O Fundacji MultiOcalenie

Sercem Fundacji jest jej dwuosobowy Zarząd, składający się z Lili Zawadzkiej – Członka Zarządu i Khavry Elbazdukaevej – Członka Zarządu. Na co dzień współpracujemy z doświadczoną kadrą specjalistów – zarówno z Polakami, jak i z cudzoziemcami. Nasi specjaliści mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z cudzoziemcami.

Zespół

LILI ZAWADZKA ( z d. Somchiszwili)

CZŁONEK ZARZĄDU

Urodzona w Tbilisi, absolwentka Uniwersytetu im. I.Dzawachiszwili oraz Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1998-2001 pracowała w Polskim Centrum Edukacyjnym, jako nauczyciel języka polskiego dla dzieci. W latach 2009-2013 mediator kulturowy w Fundacji „Ocalenie”. Zajmuje się problemami osób polskiego pochodzenia oraz imigrantów z państw b. ZSRR. Współpracuje z różnymi instytucjami zajmującymi się cudzoziemcami, służy doświadczeniem w kontaktach międzykulturowych. Gorący orędownik przyjaźni polsko-gruzińskiej.

KHAVRA ELBAZDUKAEVA

CZŁONEK ZARZĄDU

Uchodźczyni z Czeczenii, od 13 lat mieszka w Warszawie, od 2005 r. pracuje jako mentor uchodźców w projektach realizowanych ze środków UE, zaangażowana w szkolenia dla funkcjonariuszy mundurowych i urzędników państwowych z tematyki Kaukazu Północnego i różnic religijnych.

Misja fundacji

Nasze hasło i motto, którym kierujemy się we wszystkich działaniach brzmi: „Z TRADYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ”. Żyjąc tu i teraz staramy się zawsze i wszędzie pamiętać o tym co było, i o tych, którzy odeszli. Równie ważne jest dla nas wspieranie dialogu międzykulturowego i międzyreligijnego, a także działania mające na celu wspieranie cudzoziemców przebywających na terytorium Polski.

Możliwość komentowania została wyłączona.