Człowiek przede wszystkim

Wspieramy uchodźców – zapewniamy pomoc prawną i psychologiczną, naukę języka polskiego dla dzieci i dorosłych w Warszawie.
Fundacja zajmuje się także promocją Podlasia.

Ми підтримуємо біженців – надаємо юридичну та психологічну допомогу, уроки польської мови для дітей та дорослих у Варшаві.
Фундація також популяризує Підляшшя.

Мы поддерживаем беженцев – оказываем юридическую и психологическую помощь, а также уроки польского языка для детей и взрослых в Варшаве.
Фонд также продвигает Подляское воеводство.

Działamy dla ludzi, a nie dla projektów.

Nasze hasło i motto, którym kierujemy się we wszystkich działaniach brzmi „Z tradycją w przyszłość!”

Żyjąc tu i teraz staramy się zawsze i wszędzie pamiętać o tym co było, i o tych, którzy odeszli. Równie ważne jest dla nas wspieranie dialogu międzykulturowego i międzyreligijnego, a także działania mające na celu wspieranie cudzoziemców przebywających na terytorium Polski.

Aktualności

Za nami pierwszy turniej szachowy na Rondzie w Krynkach! Dziękujemy Partnerowi Strategicznemu wydarzenia, Województwo Podlaskie, wspaniałej Dyrekcji i Uczniom ZSS Krynki, Pani Marszałek Wiesławie Burnos, Pani Burmistrz Jolancie Gudalewskiej i wszystkim, którzy byli wczoraj z nami. Mamy nadzieję, że udało nam się zapoczątkować nową tradycje spotkań na Rondzie w Krynkach-mamy już kolejne pomysły!

Możliwość komentowania została wyłączona.